המשבר שלך הוא השגרה שלנו

שירותי התגובה המיידית וניהול אירועי הסייבר של Konfidas

השתלטו על מחשבי החברה? דורשים כופר? מאיימים לפרסם מידע רגיש? כל דקה קריטית!
תנו לצוות המומחים של Konfidas, החברה להגנה וניהול משברי סייבר, לנהל את האירוע.
Konfidas ניהלה בהצלחה עשרות משברי סייבר, כולל מתקפות כופרה בארץ ובעולם.

נפרצתם? חייגו לחמ"ל הסייבר של Konfidas. זמינים 24/7. 

השאירו פרטים למידע על הערכות לאירוע סייבר

מה כולל השירות שלנו

ניהול המשבר מקצה לקצה

ניהול משברי סייבר

ניהלנו עשרות רבות של אירועי סייבר, בהם האירועים המורכבים ביותר שידעה מדינת ישראל, לרבות האירוע ב״שירביט״, האירוע באוניברסיטת בן גוריון ועוד, וטיפלנו בהצלחה באירועי סייבר שנגרמו על ידי קבוצות התקיפה האכזריות ביותר ברשת. תנו לנו לסייע לכם מתוך ניסיון אמיתי שצברנו בשטח. הצוות שלנו ילווה וינחה את החברה במעבר לחירום, בניהול פעולות החקירה הטכניות, בניהול האירוע אל מול העובדים, בחלוקה לצוותי עבודה פנימיים, בקבלת החלטות אסטרטגיות ועוד.

ניהול משא ומתן עם התוקפים

תקשורת נכונה וניהול משא ומתן עם התוקפים הם המפתח ליציאה מאירוע סייבר מסוג כופרה בצורה נכונה ועם מינימום נזק. המומחים שיעמדו לרשותכם עשו זאת מספר רב של פעמים באירועים בארץ ובעולם, ויסייעו לכם להבין מי נמצא בצד השני ומה המוטיבציה שלו, ולהרוויח את הזמן הדרוש על מנת לחזור לפעילות על בסיס גיבויים בצורה בטוחה. אם צריך, נדע לנהל משא ומתן אפקטיבי כדי להשיג את המחיר הנמוך ביותר האפשרי , כל זאת על בסיס הכרותנו העמוקה והאינטימית עם קבוצות התקיפה שונות.

מענה מיידי וכולל למשבר, כולל צוות טכני מלא

עם קבלת הקריאה, יעמוד לרשותכם צוות משימה מוביל שמטרתו להחזיר את החברה לפעילות מהירה ובטוחה. צוות המשימה כולל מומחים מהשורה הראשונה בתחומים השונים של עולם הסייבר, המעניקים לכם תגובה מיידית בכל נושא שיידרש סביב האירוע: מענה טכני, כולל צוות חקירה, צוות הכלה והשבה, צוות IT' צוות ניטור, צוות רגולטורי, משא ומתן עם התוקפים, מודיעין, יחסי ציבור, תקשורת פנים-ארגונית ועוד.

תגבור צוות ה-IT וחזרה לשגרה

כדי לסייע לכם לחזור לפעילות בצורה המהירה והיעילה ביותר, הצוות שלנו יתגבר את צוות מערכות המידע שלכם, וביחד איתכם נחזיר את הארגון לשגרה, בין היתר על ידי פתיחת קבצים מוצפנים, חזרה באמצעות גיבוי, שחזור מערכות והתקנות מחדש של מחשבים ושרתים, תוך הימנעות מהדבקה חוזרת.

מענה רגולטורי

התנהלות אחראית ונכונה מול גורמי רגולציה שונים הינה קריטית במהלך אירוע סייבר. מנהל תחום הרגולציה שלנו יהיה אחראי על מיפוי חובות הדיווח על האירוע בהתאם לאופיו, לרבות דיווח למערך הסייבר הלאומי, לרשות להגנת הפרטיות, ליחידת הסייבר במשטרת ישראל ועוד, כל זאת בהתאם לצרכי החברה ובתזמון הנכון ביותר. התנהלות נכונה תצמצם את הסיכון לקנסות כבדים ולסנקציות מיותרות בהמשך, ותרתום את הגורמים הרלוונטיים לסיוע במצב המורכב בו החברה נמצאת.

מודיעין בזמן אמת

מודיעין איכותי בזמן אמת הוא מפתח להבנה אם התוקף עומד לפרסם מידע רגיש של החברה ברשת האפלה, ולמענה על השאלה אם המידע הרגיש של החברה כבר נמכר בזירות המסחר הלא חוקיות. נוסף על כך, צוות המודיעין שלנו אחראי על מציאת תשובות לשאלות כגון באילו כלי תקיפה נעשה שימוש זדוני ברשת החברה, כיצד פעלו באמצעותםומהן תוצאות השימוש בהם, ועל ידי כך לשייך את התקיפה לגורם האחראי לה ולהבין מי עומד מאחוריה. מידע זה חשוב הן לניהול הסיכון המוניטיני והן להזנת צוות המשא ומתן במידע שיסייע לו להבין טוב יותר מול מי הוא עומד.

לא יודעים אם התוקף עדיין ברשת? אנחנו נשמור עליכם 24/7

ברגע שתוקף חדר את הרשת הארגונית, הכל יכול לקרות בכל רגע נתון. מרכז השליטה והבקרה שלנו ינטר את הנכסים שלכם 24/7, יעקוב אחר תנועות חשודות ויסייע לכם למנוע מהתוקף לממש את זממו.

לקוחות ממליצים

הצוות המוביל של Konfidas

רם לוי

מייסד ומנכ"ל


מומחה סייבר בינלאומי,
לשעבר מזכיר מיזם הסייבר הלאומי.

אלי זילברמן כספי

מייסד שותף ו-COO

מומחה לניהול אירועי סייבר והמשכיות עסקית.

עו״ד דבורה האוסן-כוריאל

סמנכ״לית רגולציה ו-CLO

מומחית בינלאומית לרגולצית סייבר והגנת מידע, השתתפה בכתיבת מדריך הסייבר טאלין 2.0 בחסות נאט״ו.

שי שבתאי (אל״מ מיל')

יועץ בכיר

אסטרטג בטחוני למזרח התיכון.

דוד לבנט

יועץ בכיר

מומחה טכנולוגיות סייבר.  

קצת עלינו

Konfidas, החברה להגנה וניהול משברי סייבר, נוסדה בשנת 2013 ומסייעת למאות לקוחות בארץ ובעולם לנהל הגנה נכונה על נכסיהם הדיגיטליים, להיערך לתגובה אפקטיבית לאירועי סייבר ולנהל משברי סייבר מהמורכבים שידע המשק. 

על אירועי הסייבר שניהלה החברה נמנים האירועים ב״שירביט״, באוניברסיטת בן גוריון, ב״אינטר״ ועוד. החברה ניהלה אירועי סייבר מול מרבית קבוצות התקיפה המשמעותיות הפעילות כיום בארץ ובעולם, ופועלת מתוך היכרות עמוקה עם שיטות העבודה שלהן.

השאירו פרטים למידע על הערכות לאירוע סייבר

כל הזכויות שמורות לקונפידס בע"מ 2020 

לקבלת הצעה בהתאמה אישית צרו קשר

לקבלת הצעה בהתאמה אישית צרו קשר